facebook

Atsiliepimai

Ypatingas dėmesys, nuoširdus aptarnavimas ir labai profesionalus dantų gydymas. Ačiū Julijai už puikiai atliktą procedūrą! Didžiausios rekomendacijos!

2024-03 15:17 Boleslovas

Labai patenkinta aptarnavimu ir burnos higienos kokybe. Ačiū !

2023-12 16:30 Kamilia

Dekoju visai City-Dent Gydytoju Komandai uz lb greitai padarytus man Dantukus,Dekoju GYDYTOJAI Modestai uz padovanota man SYPSENA ,daugeli metu kreipiuos i Juos pagalboS ir visada iseinu su SYPSENA,aciu JUMS ,su Sventem!!!Dekoju visai City-Dent Gydytoju Komandai uz lb greitai padarytus man Dantukus,Dekoju GYDYTOJAI Modestai uz padovanota man SYPSENA ,daugeli metu kreipiuos i Juos pagalboS ir visada iseinu su SYPSENA,aciu JUMS ,su Sventem!!!

2022-11 14:16 Andželika

Daktare Modesta tikrai viena iš tu daktaru išmananti ir mylinti savo darbą. Didelis ačiū už kantrybę ir gražius dantukus. Superinė gydytoja. Tikrai rekomenduoju!!!

2022-11 13:46 Olga

Labai patenkintas burnos higienos paslauga!

2022-07 16:00 Sergej T.

I have had dental hygiene procedure and had filling also, the best, starting from the receptionist, the doctors very professional and friendly

City dent once again thank you, loved your service , I reccomend 200%

2022-07 12:00 Yeshareg B.

Labai rekomenduoju City Dent klinka!
Labai geras administratorių aptarnavimas, ties konsultacijomis ir datos pasirinkimu.
Tuo pačiu rekomenduoju Dr. Odontologe : Greta Parker. Nuotabus darbas! nuoširdus bendravimas ir labai profesionalus darbas ties dantų taisymu.
Dėl dantų higienos darbo, rekomendacija ir didelis dėkui.: Dr Skaistei Leparskaitei! Nuostabiai atliktas darbas, neskausminga procedūra, pakeitė šypsena ir savijauta iš esmės.

2022-03 12:00 Edmundas K.

Malonus aptarnavimas. Viskas super.

2022-03 12:00 Vladimir I.

Klinikoje dirba tikri profesionalai. Širdingai dėkoju Modestai, Agnei, Linai, Neringai už auksines rankas, dėka kurių aš drąsiai ir plačiai šypsuosi:) Rūpestingos gydytojų padėjėjos, atsakingos administratorės, Rekomenduoju gydyti dantis šioje klinikoje. Duodu 10 balų iš 10.

2021-12 22:00 Violeta K.

Puikus personalas. Likau labai patenkinta, chirurgė viską paaiškino, išklausė ir be skausmo pašalino protinį dantį. Ačiū Jums:) seknatis rovimas tik pas Jūs. Likau labai laiminga atradusi šią kliniką.

2021-12 17:00 Diana M.

Very professional staff, Smooth and I got an appointment very quickly, I would recommend it based on my personal experience

2021-10 17:00 Michel R.

Buvau prieš kelis mėnesius, bet labai patiko. Viską atliko profesionaliai, turiu baimę dantistams , tai žinodama gydytoja ėmėsi priemonių kuo geriau ir kokybiškiau atlikti procedūrą, paiškino kainas ir visa kita , nuramino ir visas aptarnavimas buvo malonus ir profesionalus. Gavau dodžiulę plombą ( pirmoje vietoje maniau kad dantį teks šalinti ir protezuos ) kuri laikosi puikiai ir nesijaučia jokio doskonforto

2021-09- 17:00 Milda

Noriu išreikšti nuoširdžią padėką klinikos specialistams. Ypatingai Modestai, Neringai ir visiems kitiems, kurie mane gydė. Ačiū Jums už neišsenkantį nuoširdumą ir rūpestį. Jūs turite Dievo duotą pašaukimą padėti žmonėms. Ačiū!

Pagarbiai, Asta S.

2021-08-24 17:00 Asta

Nuostabi vieta gydytis. Bendravimas, paslaugu kokybe ir kaina – perfect. Tureciau pastebeti kad karantino metu puikiai tvarkosi su reikalavimais (ko kitoje klinikoje pasigedau). Aciu Modesta uz patarimus!

2021-08 17:00 Mantas V.

This is a great clinic. The doctors are very professional and polite, had absolutely the best experience here.

2021-07 17:00 Anhelina Z.

Puiki klinika, į visus klausimus atsako, atlieka visas procedūras kokybiškai, administratorės malonios. Atskiri pagyrimai daktarei Miglei, tikrai gera daktarė, specialistė. Taip pat puikiai ir maloniai atlieka burnos higienos paslaugas higienistė Giedrė.

2021-07 17:00 Julija A.

Esu labai patenkinta gydytoja Julija Rutkauskiene, profesionalus konsultavimas ir nuoširdus aptarnavimas. Labai dėkoju už sąžiningą ir nepriekaištingą darbą! Didžiausios rekomendacijos!

2020-12 17:00 Agnė Ž.

Jau penketą metų tvarkausi dantis šioje nedidukėje klinikoje. Miela man ateiti čia ir matyti jaunus, gražius (dabar, deja, uždengtus kaukėmis), gydytojų ir seselių veidus. Čia pacientai ir registruojanti seselė gydytojas vadina vardais. Atmosfera tikrai miela.
Paskutiniu metu dantų taisymui pirmą kartą buvau užrašyta pas gydytoją Gretą. Kokia Ji?- galvojau. Ar irgi bus tokia miela, kaip gyd.Modesta, Agnė ir kt. Tikrai nenusivyliau. Po valandą laiko gydytoja su savo pagalbininke vargo prie mano dantų, kaip rimtoje operacijoje. Išleisdama gyd.Greta smulkiai paaiškino ką Ji padarė, kaip elgtis, jei kiek skaudės. Kaip puiku! Čia taisyti dantis visai nebaisu.

2020-10-11 17:00 Marija

Buvau maloniai nustebinta jau pirmojo apsilankymo klinikoje metu.Dar niekada nebuvau patyrusi tokio dėmesio, atidumo,rūpestingumo.Saugumo jausmas.Visos su dantimis susiję problemos bus išspręstoa profeionaliai, švelniai, kokybiškai. Nuoširdus, didžiulis ačiū odontologei Miglei Vievesienei .Pagaliau radau kliniką ir odontologę sau ir mano dukroms. Ačiū.

2020-10-10 19:20 Jurgita C.

People kind! Doctors beautiful

2020-10 19:00 Kakashi N.

Nuoširdus ačiū City – Dent gydytojai Modestai, protezavusiai man dantis. Puiki savo srities profesionalė,

nuostabus ir nuoširdus žmogus.

Manau, įmonei tokia specialistė – tikras deimančiukas. Jei ir vėl turėčiau problemų su dantimis, žinau, kur kreiptis.

Sėkmės ir sveikatos šiai puikiai gydytojai.

Liudas V.

2020-01-23 14:03 Liudvikas

Puiki klinika. Aptarnaujantis personalas yra tikrai geras, dirba labai malonios administratorės ir puikūs specialistai. Ilgą laiką lankiausi pas daktarę Miglę ir ateityje planuoju, galėčiau atsiliepti tik gerais žodžiais! Profesionali, empatiška daktarė, kuri visada atsako į rūpimus klausimus ir puikiai atlieką savo darbą :)

2019-12-09 12:11 Jullija

Fantastiška klinika. Kurioje su mielu noru lankyciausi kiekvieną diena. Darbuotojai nuostabus, sava darbą atlieka profesionaliai. Didžiausi pagyrų nusipelne kurios mano dantis tvarkė tai būtų ” Agnė ” kuri pašalino kelis dantis be jokio skausmo ir net nepajutau kada buvo procedūrą baigta.  ” Evelina ” kuri kankinosi su mano dantimis darydama higiena, bei patardama kaip juos prižiūrėti , o ypač esu dėkingas ” Julijai ” , kuri kantriai, rūpestingai tvarkė bei rūpinosi mano dantimis.  Tat galiu drąsiai rekomenduoti šią  klinika
2019-11-23 20:51 Egidijus

Sveiki, atlikau burnos higiena pas specialiste Asta pries keleta dienu. Esu be galo patenkinta rezultatu bei tuo kaip ji rupinosi manimi. Jauciausi, kad Asta klausesi ir stengesi isigilinti i mano situacija bei dave daug naudingu praktiniu patarimu. O procedura atlikta puikiai. Aciu !
2019-08-28 13:44 Agnė

Kai reikia rauti dantį trimečiui, stresas ne tik vaikui, bet ir mamai. noriu padėkoti nuostabiai gydytojai Brigitai Zakrytei ir anesteziologei, kurios nuo pat įžengimo į kliniką leido nusiraminti (kiek tai buvo man įmanoma:), viską išaiškino nuo A iki Z, palaikė ir neskubino, nesijuokė iš mano nerimo, švelniai ir profesionaliai bendravo su vaiku. niekas nenori per anskti raut dantų, bet jei jau tenka, tai tik pas tokias specialistes. jaučiaus kaip bo blatu  kaip draugė, ar pažįstama. ačiū!

2019-03-25 12:00 Aistė

Ačiū labai visam City-Dent kolektyvui! Gydytoja Ieva be galo atidi bei profesionali, visada pakonsultuos, patars, su dantimis daro stebuklus! Kainos ir kokybes santykis idealus! Nuoširdžiai rekomenduoju šią kliniką!!!
2019-03-20 23:05 Gabriela

Esu be galo dėkinga daktarei Modestai. Daktarė darė viršutinę ir apatinę termoplastines  plokšteles. Esu girdėjusi daug nuomonių, kad plokštelės bus nepatogios, nesilaikys, sunku bus kramtyti. Na, jeigu viršutinė dar kaip nors, tai apatinė visai beviltiška. Bet daktarė Modesta yra stebukladarė:). Abi plokštelės laikosi puikiai, yra patogios ir jeigu viršutinę dar reikėjo truputį pataisyti, tai apatinė tiko iš pat pirmo karto. Tai yra nuostabu. Ir dar nuostabu tai, kad daktarė Modesta yra labai miela, draugiška, tolerantiška ir be galo supratinga. Visada gera ir malonu daktarę matyti.

Taip pat labai noriu padėkoti klinikos administratorėms. Merginos visada labai malonios ir linkusios pagelbėti, kai tik įmanoma.

Labai džiaugiuosi suradusi City-Dent kliniką ir nuoširdžiai visiems rekomenduoju. Linkiu kuo didžiausios sėkmės.

Elona

2019-03-05 13:58 Elona

Puiki klinika ir puikūs specialistai. Kainos ir kokybės santykis garantuotas. Lankiausi pas gyd. Miglę Vievesienę ir tikrai likau patenkinta atliktu darbu ir rūpestingumu. Kadangi anksčiau vizitai pas odontologą keldavo šiokį tokį stresą, labai džiaugiuosi atradusi šią kliniką.
2019-02-11 23:04 Vigilija

Darausi jau trecia karta higiena pas gyd. Indre. Malonus aptarnavimas, atejus jauciuosi jaukiai, procedura atliekama svelniai, neskausmingai. Puikus kainos ir kokybes santykis. Rekomenduoju !
2019-01-10 13:54 Justina

Ačiū, labai patiko gydytoja Julija, labai maloniai ir rūpestingai priėmė, apie dantų gydymą suteikė informacijos, kokios anksčiau pas odontologus nebuvau gavusi.
2019-01-09 16:45 Julija

Ieva Majienė. Iš pradžių gal kiek nedrąsu, nes gydytoja gali pasirodyti šalta, bet iš tiesų tikrai labai maloni, visada išklauso ir atsako į klausimus, pataria. Rūpestinga ir atidi, mielai einu ir eisiu ne kartą.
2018-11-13 10:59:54

Pirmiausia noriu padėkoti gydytojai (gaila, kad vardo nežinau), kuri pašalino dantuką vos per kelias minutes ir visiškai be skausmo!  Visos procedūros metu gydytoja teiravosi ar neskauda ir ar viskas gerai. O aš taip bijojau, ir bereikalo. Šios CITYDENT odontologijos klinikos gydytojos turi auksines rankas! Labai džiaugiuosi jog atradau Jūsų odontologijos klinika! Didelis Jums ačiū !!!
2018-10-11 12:00 Arta

Pati nuostabiausia vaikų stomotologė, tikra vaikučių draugė!!! Adomas
2018-05-31 12:00 Agnė

Labai rekomenduoju!Puikūs specialistai, protingos kainos, didelis dėmesys klientui – ypatingai šaunios gyd. Miglė ir higienistė Evelina. Ačiū!
2018-03-22 12:00 Gabija

Ypatingai švelnūs ir rūpestingi gydytojai! Džiaugiuosi radusi šią kliniką, kurioje jaučiuosi, kaip namuose. Maloni administratorė visada pakonsultuos bei primins apie vizitą. Klinikoje didžiausias dėmesys skiriamas klientui ir tik maloniai jo patirčiai. Atsiradus komplikacijai, buvo skiriama maksimaliai laiko ir pastangų, kad gydymas pavyktų sklandžiai bei išvengiant papildomų nepatogumų, apie kuriuos tereikia pasakyti tik kartą :)
2018-03-04 12:00 Justina

Džiaugiuosi atradusi šitą dantukų Kliniką. Svarbiausia, kad klinika turi viską, ko kam prireikia: plombavimą, chirurgo paslaugas, protezavimą, estetinį plombavimą, balinimą…Teko pabuvoti pas gydytojas Modestą, Ievą ,Agnę – visos tiesiog puikios tiek profesine prasme, tiek savo mielumu, nuotaika, šypsenomis.
Gydyti sugeba taip, kad apie skausmą net nepagalvoji. Visos — ir Gydytojos , ir registratūros mergaitės – jaunos, gražios, besišypsančios, pasiruošusios padėti.
Ačiū. Norėčiau, kad Joms visada sektųsi.
2018-01-26 12:00 Marija Dagienė

Pries 2 metus gyd. Modesta protezavo, viskas puiku iki siol. Esu labai patenkinta jos darbu ir bendravimu, paslaugos tikrai kokybiskos.Linkiu sekmes ir linksmu Kaledu visam klinikos kolektyvui.
2017-12-6 20:06 Leonarda

Registratorė Miglė – tokia registratorė, kokios galėtų pavydėti aukščiausio valstybės rango įstaiga. O gydytoja Miglė suteikė puikią profesinę konsultaciją. Ačiū.
2017-10-25 12:00:00 Giedrė

Lankausi jau 2 metus, esu patenkinta malonus aptarnavimas,.visada paskambins ir pranes jeigu atsiranda laisva vieta, ir kainos ne kosmines, man labai patinka! Sekmes Jums! Jus sauni komanda :)
2017-10-20 12:00:00 Brigita

Fantastiškoji gydytoja Miglė Stumbrytė. Vidinė ramybė, atjauta, dėmesys, kruopštumas, patarimai – visa tai gavau iš nuostabiosios medikės. Mano stomatologų fobija pamiršta. Nuoširdus ačiū
2017-09-08 12:10:10 Valdas

Puiki komanda! Esu labai dėkinga visam kolektyvui, o ypač chirurgėj Agnėj, odontologei Neringai ir higienistei Evelinai! Ačiū už visus skambučius, klausimus, kaip jaučiuosi, operatyvų, profesionalų darbą. Registratūros merginos labai malonios dar nei vienoje klinikoje neteko tokių sutikti. Šį kartą galima drąsiai sakyti, jog pinigai mokami už kokybišką darbą, begalinį gydytojų rūpestį ir visad besišypsantį kolektyvą! Labai rekomenduoju apsilankyti!
2017-08-24 17:34:00 Laura Davidonytė

Nuostabus kolektyvas, puikus aptarnavimas, kokybiškos paslaugos. Tik patys geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos. Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Miglei už profesionalią pagalbą.
2017-08-02 12:45:38 Rita

Chirurgė nuostabi ir tikra profesionalė! Labai rekomenduoju tiems kas nori būt tikras dėl gero rezultato. Protinių dantukų šalinimas įvyko sklandžiai, greitai, be skausmo ir be jokių komplikacijų. Esu labai dėkinga už pastangas bei puikiai atliktą darbą!
2017-07-25 16:45:12 Ana

Labai dekingas City-Dent kolektyvui. Labai viskas puikiai ir profesionaliai. Ačiū
2017-05-29 12:00:00. Dainius

Dažniausiai sveikatos nepareklamuosi, bet pranešu, kad persikraustau į neišpasakyto kruopštumo, atidos ir kokybiškų darbų dantų kliniką. Ačiū gydytojoms Julijai ir Evelinai bei CO.
2017-04-07 13:25:35. Rūta

Tvarkėm dantuką sunui,kuriam 2.9 m, gydytoja nuostabi, labai svelni,bendraujanti,lanksti, paklausus kita diena vaiko,ka nori siandien veikti atsake vaziuoti tvarkyti dantuko, aciu labai uz nuostabu pirma karta,kuris paliko tik malonius prisiminimus
2017-03-05 09:23:01. Živilė

Labai gera atmosfera, profesionalūs gydytojai, „tausojančios” kainos
2017-02-08 17:56:40. Asta

Labai norėčiau padėkoti už labai gerai atliktą darbą gydytojai Modestai,už jos gerą nuotaiką ir malonaptarnavimą. Didelis ačiū visam kolektyvui.
2016-11-21 16:16:25. Danutė

Puikus aptarnavimas, odontologė Modesta paliko gilų įspūdį, labai maloni, nuostabi specialistė!
2016-06-27 14:30:06. Ineta

Labai rekomenduoju dantu higieniste Evelina. Puikiai zino savo darba. Bet kas nemaziau svarbu, ji yra labai maloniai bendraujantis zmogus. Didelis jai aciu!
2016-06-01 15:07:27. Alicija

Malonus aptarnavimas ir kokybiškai atliekamos paslaugos. Esu patenkinta.
2016-03-01 06:06:19. Larisa

Ačiū Astai Vasalauskaitei, atliko man burnos higienos procedurą, kokybiškas malonus aptarnavimas , rekomenduoju,
2016-01-25 09:26:19. Mečislavas

Apsilankiau šioje klinikoje vos ne atsistiktinai,todėl rašau labai atsargiai.Pirmi įspūdžiai geri. Kolektyvas jaunas ir malonus . Jei kas dar bijo dantų taisymo skausmo, tai drąsiai galiu teigti, kad čia tikrai nepajutau nei menkiausio skausmo. Tolimesnius komentarus parašysiu vėliau,manau surizikuoti ir susidėti kelis implantus čia Jei viskas praeis gerai, tai manau kad Denticija ,artimiausiu metu ,gali sulaukti rimtų konkurentų.Tikrai niekam nieko nerekomenduoju, bet kol kas jaučiuosi gerai, požiūris į stomatologus pasikeitė kardinaliai, bent jau kol kas.
2015-12-01 18:55:11. Egidijus

Šios klinikos paslaugomis naudojuosi jau ne pirmą kartą. Mane aptarnavo trys skirtingi gydytojai. Visada elgiasi maloniai ir profesionaliai. Kolektyvas gana jaunas, tad visa naujausia odontologijos mokslo medžiaga yra puikiai žinoma ir pritaikoma praktikoje. Visada jaučiasi, kad jiems rūpi pacientas ir jo norai. Puikus ir administracijos darbas primenant rezervacijas.

Super ir sėkmės!

2015-11-04 15:43:23. Saulius Tobulas

Atlikau burnos higienos procedūrą, puikūs specialistai, malonus aptarnavimas. Linkiu sėkmės darbuose!
2015-08-07 04:07:26. Daiva

Mindaugas Vaičiūnas. Labai malonus,kruopštus, išmanantis savo darbą, geras gydytojas.
Šalino man dantį.
REKOMENDUOJU!
2015-07-29 12:22:14. Kristina M.

Atlikau burnos higienos procedūrą, puikūs specialistai, malonus aptarnavimas. Linkiu sėkmės darbuose!
2015-08-07 04:07:26. Daiva

PALIKITE ATSILIEPIMĄ

13 + 1 =