facebook

Dantų balinimas kapomis – dantų balinimo sistema namų sąlygomis

dantų balinimo kapų komplektasKai 1990-ųjų pradžioje šiuolaikinis, peroksido pagrindu, dantų balinimas įgavo populiarumo pagreitį, šie balinimo komplektai tapo žinomi kaip „šypsenos revoliucija” Iki to laiko dantų balinimas specialiomis kapomis buvo galimas tik odontologijos klinikose.
Per laiką dantų emalyje esančios mikroporos užsipildo įvairiomis, maiste sutinkamomis, dažomosiomis dalelėmis (pigmentais).Naudojant balinimo medžiagas jose esancios veikliosios medžiagos panaikina įsiskverbusius pigmentus dantų emalyje ir grąžina jam buvusią spalvą.
Didžiausią įtaką dantų spalvai sudaro tabako gaminių naudojimas, taip pat dažnas kavos ar spalvotu gaiviųjų gėrimų vartojimas.

Verta žinoti jog:

Prieš pasirenkant dantų balinimo būdą būtina pasitarti su odontologu, kuris užtikrins kad jūsų šypsena butų sveika.

dantų balinimas kapomisOdontologai puikiai išmano visas balinimo procedūros subtilybes.
Jeigu balinsite dantis kapomis nesilaikydami rekomendacijų, tai yra per dažnai arba netinkamai, galite pakenkti  dantų emaliui, bei sudirginti dantenų audinius. Be to, per dažnas naudojimas gali suteikti nepageidaujamą melsvą atspalvį, ar netolygius rezultatus.
Dantų balinimas nerekomenduojamas jaunesniems nei 16m asmenims. Jaunu žmonių dantų mineralizacija nėra pasibaigusi, o tai gali įtakoti padidejusį jautrumą balinimo metu ir didesnę tikimybę kariesui išsivystyti.
Dantenų ligos. Dantų balinimas gali iššaukti jų progresavimą.
Estetinės restauracijos. Reikia prisiminti, kad balinamoji medžiaga veikia tik danties emalį, o ne jau esamas plombines restauracijas.
Prieš balinimą patariama pasidaryti profesionalią burnos higieną, kad dantų apnašos netrukdytų balinimo procesui ir dantys nenubaltų su dėmėmis.
Norėdami gauti geriausią rezultatą, nevartokite maisto ir gėrimų (išskyrus vandenį) porą valandų po balinimo.
Taip pat reikia suprasti, jog pakitęs dantų atspalvis neišspręs dantų susigrūdimo, ar netaisyklingos pozicijos problemų.

Balinimo procesas:

Balinimas kapomis – pacientui pagaminamos individualios formos kapos ir specialia medžiaga (tai silpna peroksido forma, dėl balinancių savybių jau ilgą laiką naudojama dantų balinimui). Pats žmogus, išmokytas odontologo, atlieka balinimą namuose 10 – 14 naktų. Balinimo gelis, kuris yra skirtingų koncentracijų (10 ir 16 procentų) išvirkšciamas į kapą ir ši uždedama ant dantų.

Kapos

dantų balinimas kapomis vilniuje City-DentKad pagaminti balinimo kapą, mūsų klinikoje yra nuimami silikoniniai jūsų dantų atspaudai, tuomet pagal antspaudus dantų technikos laboratorijoje yra pagaminamos kapos identiškai atitinkančios jūsų dantų formą. Dvi balinimo kapos, viena viršutiniam bei kita apatiniam žandikauliui  (esant specialiai kainai iki 2024.07.31 ) bendrai jums kainuos 135 Eur.

Informuojame jog dantų balinimui jums reikalingos dvi balinimo kapos (viena viršutiniams, kita apatiniams dantims)bei balinimo gelis. Mūsų siūlomas balinimo gelis Opalescence (16% Peroksido su 11% Fluorido apsauga). Šio gelio atsižvelgiant į dantų balinimo intensyvumą, užtenka nuo 5 iki 10 procedūrų. Dantų balinimo procedūras po odontologo apmokymų galėsite atlikti namie savarankiškai. Viso balinimo rinkinio kaina 135 Eur. Kapas pagaminame su nuolaida ir dovanojame  Oapalescence balinimo gelį.

City-Dent Odontologijos klinika Vilniuje, T. Ševčenkos g. 12.

Maloniai Jūsų laukiame ir kviečiame registruotis telefonu 8-644-46909

Visos dantų gydymo paslaugos atliekamos išsimokėtinai.  Dirbame su sveikatos draudimais

Consent Preferences