facebook

Dantų balinimas odontologijos klinikoje City-Dent

Dantų balinimas odontologijos klinikoje tai dantų priežiūros procedūra, kuri atkuria natūralią danties spalvą arba net suteikia keletu tonų šviesesnį atspalvį.

Pas visus žmones dantų spalva yra skirtinga ir ji priklauso nuo genų, žmogaus mitybos bei bendros jo organizmo sveikatos būklės. Jų patamsėjimui daro įtaką įvairios maiste esančios medžiagos bei bakteriniai pigmentai. Vartojant antibiotikus yra pažeidžiamas dantų emalis, tuomet atsiranda dėmių, tokiu būdu dantis praranda savo natūralią spalvą ir blizgesį. Raudonasis vynas, gėrimai, kuriuose yra naudojami dažikliai, kava, arbata taip pat sudaro neigiamą poveikį natūraliam dantų spalvos atspalviui. Tabakas yra labiausiai kenkiantis dantų išvaizdai nes jame yra itin stiprus pigmentas kuris, suteikia gelsvą ar rusvą atspalvį. Žmogus turi labai daug įpročių daromų kasdien, kurie sudaro įtaką ne tik dantų natūraliai spalvai, bet ir bendrai burnos ertmės higienos būklei. Šiuolaikinės odontologijoje taikomos technologijos pacientams natūralų dantų baltumą padeda susigrąžinti greitai ir saugiai.

Mūsų odontologijos klinikoje City-Dent dantų balinimas atliekamas naudojant LED diodinės šviesos balinimo akseleratorių.

dantu balinimas odontologijos klinikoje vilniuje

Dantų balinimo LED šviesa odontologijos klinikoje privalumai

Estetika- balinantis dantis odontologijos klinikoje LED lempos pagalba apšviečiamas ir balinamas visas vizualiai matomas dantų paviršius, dantys bala tolygiau, nei balinantis namuose savarankiškai;
Saugumas- procedūros metu profesionali burnos priežiūros specialistė- higienistė kruopščiai uždės dantenų apsaugą, parinks tinkama balinimo gelio koncentraciją ir valdys visus balinimo etapus;
Greitis- akivaizdžiai baltesne šypsena galėsite džiaugtis iškart po apie valandą truksiančios procedūros;

Prieš atliekant balinimo procedūrą:

Prieš atliekant dantų balinimo procedūrą yra būtina pasikonsultuoti su odontologu arba burnos higienistu. Jis parenka tinkamiausią dantų balinimo metodą ir numatyto galimus rezultatus po balinimo.Prieš procedūrą yra įvertinami burnos audiniai ir dantų būklė bei nustatomos priežastys kurios pakeitė jų spalvą. Prieš atliekant dantų balinimo procedūrą būtinai turi būti atlikta profesionali burnos higienos procedūra, kad ant dantų paviršiaus nebūtų likę jokių apnašų kurios galėtų įtakoti balinimo kokybę ir spalvos tolygumą. Balinimą galima atlikti tik sveikiems ir užplombuotiems dantims, nes kitaip jie taps labai jautrūs.

Dantų balinimo LED šviesa procedūra:

Kruopščiai įvertinama visų dantų ir burnos audinių būklė, nustatomi dantų spalvos pakitimai, išsiaiškinamos galimos spalvos pasikeitimo priežastys;
Nustatomas dantų atspalvis prieš procedūrą, kad neliktų dėmių bei apnašų sluoksnio, dantys švariai nuvalomi ir nupoliruojami fluoro turinčia pasta;
Ant dantenų užtepama gingival barrier system medžiaga, kuri kietinama Helio lempa suformuoja dantenų apsauga;

dantu balinimas klinikoje vilniuje

Dantų balinimas su BEYOND balinimo sistema

Dantu balinimas su Beyond sistema

Dantų balinimas odontologijos klinikoje su „Beyond“ sistema – tai pažangi ir svarbiausia saugi technologija, kuri padės Jums turėti baltus ir gražius dantis. Per trumpą laiką šios sistemos pagalba pradinę spalvą atgaus ne tik danties paviršius, bet bus pašalinamii šlakai iš vidinės danties struktūros.
Dantų balinimas su Beyond sistema garantuos mažesnį dantų jautrumą po procedūros. Dantys yra balinami 35 % vandenilio peroksidu (H 2 O 2 ) ir Beyond specialiai sukurtu RS Geliu , kuris turi desensibilizuojančių (nujautrinančių) ingredientų. Kalio nitrato ir hidroksiapatito derinys atstato ir regeneruoja emalį. Produktas aktyvuojamas LED šviesos pagalba. Dantenų apsauga neleidžia geliui pasiekti dantenų, pats gelis nenubėga tad Jūsų dantenos išliks nepažeistos lyginat su dantų balinimu namuose procedūromis.

Šios sistemos privalumai:

• Specialios formulės RS gelio sudėtyje yra specialių ingredientų, sumažinančių jautrumo riziką
• Dviejų gelių kombinacija atstato, sustiprina ir balina dantų emalį
• Patentuota gelio formulė pagerina burnos ertmės sveikatą balinant
• Rezultatas – blizgantys, balti dantys
• Kliniškai įrodyti rezultatai

Kaip veikia dantų balinimas su „Beyond“ balinimo sistema ?

Balinant dantis su „Beyond“ balinimo sistema, specialaus optinio proceso metu pašalinami žalingi ultravioletiniai ir infraraudonieji spinduliai. Balinimo gelis, veikiamas šaltos mėlynos (LED) šviesos spindulio, aktyvuoja dantyje esantį deguonį, kuris išvalo ne tik danties paviršių , bet išvalo ir šlakus iš vidinės danties struktūros, susikaupusius nuo dažančio maisto, gėrimų ar antibiotikų vartojimo. Per vieną procedūrą sugrąžinamas buvęs Jūsų dantų baltumas.

  • Kam to reikia? Tai vienas iš efektyviausių balinimo būdų dantims, kurie praradę spalvą dėl kavos, arbatos ar rūkymo. Dantims, kurie buvo patamsėję dėl genetinių veiksnių ar pažeisti antibiotikų.
  • Kokio baltumo bus Jūsų dantys po balinimo procedūros? Rezultatas priklauso individualiai nuo kiekvieno žmogaus, jo amžiaus, dantų struktūros, dantų gyvybingumo, kasdienių burnos higienos priežiūros įpročių. Su „Beyond“ dantys pabąla nuo 4 iki 10 atspalvių. Vidutiniškai pašviesėja 8 atspalviais.
  • Kiek laiko išliks gautas efektas? Priklausomai nuo asmeninių įpročių, efektas išlieka metus.
  • Ar reikia specialių apsisaugojimo priemonių po dantų balinimo? Per pirmas 24 valandas po balinimo procedūros patariama nerūkyti, negerti kavos, arbatos, spalvotų gazuotų gėrimų, raudono vyno ir nevartoti dažančio maisto. Taip pat rekomenduojama vengti spalvotos dantų pastos bei kitų spalvotų burnos priežiūros priemonių.
  • Kiek laiko trunka procedūra? Dažniausiai pati balinimo procedūra trunka apie 1-1,5val
  • Ar saugi yra „Beyond“ balinimo sistema? Moksliniais tyrimais įrodyta, kad dantų balinimas vandenilio peroksidu nepakeičia ir nepažeidžia dantų struktūros, tik padaro juos baltesnius, o balinimo gelis yra veikiamas šaltos šviesos žemoje temperatūroje ir tai minimaliai dirgina dantų nervus. Dantenos balinimo metu yra apsaugomos specialia medžiaga. Šis balinimo būdas užtikrina pacientui saugumą, pasitenkinimą ir komfortą.
  • Kaip palaikyti dantis baltus kuo ilgiau? Siekent ilgailaikio efekto galima naudoti balinančią pastą ir palaikomąjam baltumui kapas. Jei turite protezuotų dantų, implantų ar estetiškai kompozitais atstatytų dantų – prieš tai pasitarti su burnos higienistu.

Po dantų balinimo LED šviesa:

Po profesionalaus dantų balinimo pacientas 48 valandas turėtų stengtis vengti tabako gaminių, dantis dažančio maisto (raudono vyno, gėrimų turinčių dažiklių savyje, burokėlių, kavos, juodos arbatos ir pan). Apie parą po procedūros dantys gali būti jautrūs.
Teisingi burnos higienos įpročiai, pastovi dantų priežiūra ir sveikas gyvenimo būdas puikiai ir ilgai padeda išlaikyti natūralų dantų baltumą po balinimo procedūros.

Dantų balinimas nerekomenduojamas:

Nerekomenduojama atlikti dantų balinimą kai yra stipriai nusidėvėjęs emalis, pasireiškiąs dantenų uždegimas, ar periodontitas.
Patariama procedūrą atidėti nėščiosioms, maitinančioms moterims, asmenims iki 18 metų.
Pastaba: Dantų plombos ir karūnėlės iš keramikos ar metalo balinant spalvos nekeičia. Todėl pacientai turi įvesrtinti būsimą spalvų neatitikimą.


Šiuo metu mūsų klinikoje galioja Speciali kaina  kurios metu dantų balinimas klinikoje kainuoja tik 220 Eur. Speciali kaina galioja Iki 2024.05.31

Mūsų odontologijos klinikoje dantų balinimo klausimais konsultuoja ir balinimo procedūras atlieka burnos priežiūros specialistė – higienistė Justina Narinyan ,Kamilė Petkutė

City-Dent Odontologijos klinika Vilniuje naujamiestyje T.Ševčenkos g.12

Maloniai Jūsų laukiame ir kviečiame registruotis telefonu 8-644-46909

Visos dantų gydymo paslaugos atliekamos išsimokėtinai. Dirbame su sveikatos draudimais

Dantų balinimo procedūra