elektroninis pastas   facebook nuoroda   google plus nuoroda   pintrest nuoroda

Adresas

Balinimas kapomis - dantų balinimo sistema namų sąlygomis

kaposKai šiuolaikinis peroksido pagrindu dantų balinimas įgavo populiarumo pagreiti, 1990-uju pradžioje, šie balinimo komplektai tapo žinomi kaip "šypsenos revoliucija" iki to laiko dantų balinimas specialiomis kapomis buvo galimas tik odontologijos klinikose.
Per laiką dantų emalyje esančios mikroporos užsipildo įvairiomis, maiste sutinkamomis, dažomosiomis dalelėmis (pigmentais).Naudojant balinimo medžiagas, jose esancios veikliosios medžiagos, panaikina įsiskverbusius pigmentus dantų emalyje ir grąžina jam buvusią spalvą.
Didžiausią įtaką dantų spalvai sudaro tabako gaminių naudojimas, taip pat dažnas kavos ar spalvotu gaiviųjų gėrimų vartojimas.

Dantų balinimo namuose privalumai:

Ilgalaikiai rezultatai.
Galimybė pasirinkti norimą stiprumą ir skonį.
Galimybė balinti dantis dienos arba nakties metu namuose.
Nedidelė kaina.

Verta žinoti jog:

Prieš ir po balinimoPrieš pasirenkant dantų balinimo būdą būtina pasitarti su odontologu, kuris užtikrins kad jūsų šypsena bus sveika.
Odontologai puikiai išmano visas balinimo procedūros subtilybes.
Jeigu balinsitės dantis kapomis nesilaikydami rekomendacijų, tai yra per dažnai arba netinkamai, tai gali pakenkti jūsų dantų emaliui, bei sudirginti dantenų audinius. Be to, per dažnas naudojimas gali suteikti nepageidaujama melsva atspalvi, ar netolygius rezultatus.
Dantų balinimas nerekomenduojamas jaunesniems nei 16m asmenims. Jaunu žmonių dantų mineralizacija nėra pasibaigusi, o tai gali įtakoti padidejusį jautrumą balinimo metu ir didesnę tikimybę kariesui išsivystyti.
Dantenų ligos. Dantų balinimas gali iššaukti jų progresavimą.
Estetinės restauracijos. Reikia prisiminti, kad balinamoji medžiaga veikia tik danties emalį, o ne jau esamas plombines restauracijas.
Prieš balinimą patariama pasidaryti profesionalią burnos higieną, kad dantų apnašos netrukdytų balinimo procesui ir dantys nenubaltų su dėmėmis.
Norėdami gauti geriausią rezultatą, nevartokite maisto ir gėrimų (išskyrus vandenį) porą valandų po balinimo.
Taip pat reikia suprasti, jog pakitęs dantų atspalvis neišspręs dantų susigrūdimo, ar netaisyklingos pozicijos problemų.  
 
 
 
 
 
 

Balinimo procesas:

Balinimas kapomis - pacientui padaromos individualios formos (kapos) ir specialia medžiaga (tai silpna peroksido forma, dėl balinancių savybių jau ilgą laiką naudojama dantų balinimui) pats žmogus, išmokytas odontologo, atlieka balinima namuose 10 - 14 naktų. Balinimo gelis, kuris yra skirtingų koncentracijų (10 ir 16 procentų) išvirkšciamas į kapą ir uždedama ant dantų.

Kapos

KaposKad pagaminti balinimo kapą, musu klinikoje yra nuimamas silikoninis jūsų dantų atspaudas, tuomet pagal antspaudą dantų technikos laboratorijoje yra pagaminama kapa identiškai atitinkanti jūsų dantų formą ir ji pas mus(vykdomos akcijos metu iki 2018.10.31) kainuoja 40 Eur.

Informuojame jog dantų balinimui jums reikalingos dvi balinimo kapos (viena viršutiniams, kita apatiniams dantims)bei balinimo gelis. Mūsų platinimas balinimo gelis Opalescence 16% Peroksido su 11% Fluorido apsauga(šio gelio atsižvelgiant i dantų balinimo intensyvumą užtenka nuo 5 iki 10 procedūrų). Dantų balinimo proceduras po odontologo apmokymų galėsite atlikti namie savarankiškai. Viso balinimo rinkinio kaina 80 Eur. standartinė kaina 120 Eur. Kapas pagaminame su nuolaida plius dovanojame  Oapalescence balinimo geli.

City-Dent Odontologijos klinika Vilniuje, T. Ševčenkos g. 12.

Maloniai Jūsų laukiame ir kviečiame registruotis telefonu 8-644-46909

  Mūsų partneriai

  Lizingo bendrovės:

medlizingo  mokilizingas  ukio

Sveikatos draudimo kompanijos:

seba  if  ergo  gj download

Teritorinės ligonių kąsos:

   vtlk ptlk ktlk    

Registracija +37064446909
Darbo laikas: I-V 8:00-20:00 VI 8:00-16:00